KONST / Litografier / Litografi 7897374
nr 789 7374
Litografi
oidentifierad konstnär, signerad, 70x120
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 november 2012
kl 19:58:31
100 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr